Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

Sklep wysyłkowy jest prowadzony przez firmę Auto-Hurt z siedzibą w Gaju przy ulicy Zadziele 5B (prosimy o kontakt telefoniczny przed ewentualną wizytą) NIP: 6792726950 REGON: 122822733.

Rachunek bankowy nr: 14 2490 0005 0000 4530 8041 7098  Alior Bank.

Zamówienia można składać poprzez formularz, e-mail biuro@felgimomo.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 507 346 542 czynne całą dobę.

Wszystkie ceny zamieszczone w sklepie internetowym www.felgimomo.pl są cenami brutto zawierają podatek VAT). Wszystkie towary są pełnowartościowe, posiadają wymagane certyfikaty oraz gwarancję producenta.

STAN AKTUALIZOWANY JEST CODZIENNIE. AUTO-HURT PROSI PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TEL W CELU REZERWACJI LUB ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA PONIEWAŻ W CZASIE SEZONU NIE MAMY MOŻLIWOŚCI AKTUALIZOWANIA STANU ODRAZU PO SPRZEDAŻY DANEGO KOMPLETU TYLKO BĘDZIE ON AKTUALIZOWANY W GODZINACH WIECZORNYCH.ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY NA UDANE ZAKUPY.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienie musi zawierać wszelkie niezbędne dane Klienta, w tym także telefon kontaktowy. Wypełnienie formularza równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie tych danych w celach realizacji wysyłkowej sprzedaży produktów oraz do celów marketingowych firmy Auto-Hurt. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, a także do usunięcia ich z bazy danych (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r). Dane osobowe przetwarzane przez firmę Auto-Hurt są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim zgodnie z cytowaną powyżej Ustawą.

Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji w przypadku umieszczenia w formularzu danych niekompletnych, błędnych lub nieprawdziwych. Zamówienia mogą składać tylko osoby pełnoletnie.

Przed zakupem felg aluminiowych wskazany jest wcześniejszy kontakt w celu weryfikacji parametrów technicznych.

Każdy zakupiony towar w naszej firmie jest ubezpieczony oraz objęty gwarancją producenta. Towar który oferujemy jest towarem w 100% legalnym. Towar wysyłany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze (za pobraniem).

PŁATNOŚCI

Klient ponosi opłatę w wysokości jak na zamówieniu plus ewentualne koszty transportu jeżeli takowe występują. Opłatę wnosi się w formie przelewu na konto firmowe Auto-Hurt lub pobiera się w momencie dostawy.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Dzień dostawy określany jest na postawie listu przewozowego.

Rezygnacja jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku braku jakichkolwiek naruszeń lub uszkodzeń w oryginalnych opakowaniach zamówionych artykułów.

Towar nie może nosić śladów użytkowania.

Wszelkie niezgodności towaru proszę sprawdzić przed założeniem opony na felgę.

Towary zamówione na specjalne życzenie klienta podlegają gwarancji ale nie podlegają zwrotom we wszelakiej formie.

W przypadku rezygnacji Klient dostarcza towar na własny koszt do siedziby firmy , za pośrednictwem firmy kurierskiej. Do przesyłki należy bezwzględnie dołączyć paragon lub fakturę, oświadczenie o rezygnacji z zakupu oraz podać dokładne dane i numer konta, na które ma nastąpić zwrot pieniędzy w wysokości jak na fakturze, pomniejszonej o koszt transportu (jeśli takowe wystąpiły).